KONST / Litografier / Färglitografi 8952149
nr 895 2149
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Olle Kåks (1941-2003), 274/290, segelbåt. signerad, -92, 70x58
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 maj 2014
kl 18:27:47
100 kr
200 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks